Cześć miłośnicy biegania i uczestnicy Biegu Fiata 2023! Mamy dla Was fantastyczne wieści! Chcielibyśmy Was poinformować, że nasz zespół fizjoterapeutów będzie obecny na tym wspaniałym wydarzeniu, które odbędzie się 21 maja 2023 roku (niedziela). Jesteśmy tu po to, aby zadbać o Waszą regenerację po wyścigu. Będziecie mogli nas spotkać na miejscu już od godziny 9:30.

Co będzie się działo na naszym stoisku?

Nasi fizjoterapeuci przygotowali specjalną strefę regeneracyjną, gdzie będziecie mieli możliwość skorzystania z różnorodnych zabiegów, dostosowanych do Waszych indywidualnych potrzeb. Będziecie mogli skorzystać z m.in. drenażu limfatycznego, terapii manualnej, skorzystać ze strefy do rolowania, które pomogą złagodzić ból mięśni, redukować napięcie oraz przywrócić równowagę w Waszym ciele.

Masz do nas pytania? Zapraszamy!

Będziemy tu dla Was, gotowi odpowiedzieć na Wasze pytania, udzielić porad oraz zapewnić indywidualną opiekę fizjoterapeutyczną. Niezależnie od tego, czy jesteście doświadczonymi biegaczami, czy dopiero rozpoczynacie swoją przygodę z bieganiem, chcemy zapewnić Wam komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Do zobaczenia na mecie!