Miło nam poinformować, że wspólnie z Vitall Clinic Centrum Medyczne oraz Fundacją Vitall dnia 21.08.202021 organizujemy Dzień Zdrowia.

Dostępni dla Państwa  będą nasi specjaliści. Konsultacja z fizjoterapeutkami uroginekologicznymi mgr Julitą Korzeniewicz-Hubert oraz mgr Anną Koralewską. To doskonały moment, by sprawdzić swój stan np. po porodzie czy też zasięgnąć porady na temat nietrzymania moczu, ćwiczeń mięśni dna miednicy, sprawdzić rozejście mięśnia prostego brzucha. Dla kobiet, o godzinie 14:00, wykład “Miednica i brzuch kobiece centrum mocy” poprowadzi dr n. med. Małgorzata Jachacz-Łopata.

Mgr fizjoterapii  Anna Czauderna będzie przyjmowała dzieci pomiędzy 6-13 rokiem życia, by przeprowadzić badanie postawy, ale to nie wszytko! W tym dniu skorzystać będzie można również z konsultacji z mgr fizjoterapii-znajdziemy rozwiązanie na doskwierające od dłuższego czasu kontuzje czy ból pleców. Darmowe zabiegi z których będą Państwo mogli skorzystać to drenaż limfatyczny (który sprawdza się doskonale nie tylko w przypadku regeneracji, ale także jako pogromca “ciężkich nóg” czy cellulitu wodnego), Fisiowarm bądź sesje w komorze hiperbarycznej.

Dla osób, które w ostatnim czasie zauważyły spadek energii mamy kroplówki “energy shot” , a dla osób chcących zadbać o swój wygląd będą konsultacje z kosmetologiem mgr Malwiną Borkowską.

Nasza psycholog sportu Maria Bober przygotowała coś wyjątkowego- spotkanie z urządzeniem Biofeedback.

Każdego fanatyka zdrowia zapraszamy serdecznie na wykłady “5 filarów zdrowia” – to dawka wiedzy, która pomoże Wam zadbać o zdrowe odżywianie (Michał Sobiech), sen, oddech, ruch oraz relację z otoczeniem (Sebastian Kolaszt). Wykłady rozpoczynają się o godzinie 12:00.

Zapraszamy do zapisów pod nr tel. 698 101 503 lub 608 066 110.

Dzień Zdrowia Fundacji Vitall