Sebastian Kolaszt

Sebastian Kolaszt

Osteopata
Vitall Sport Bielsko-Biała

O mnie

Magister Fizjoterapii, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Zdobył tytuł Medycznego Trenera, kończąc pierwsze tego typu studia podyplomowe w Polsce.  Aktualnie absolwent podyplomowo na Akademii Osteopatii w Krakowie. Pracuje jako osteopata w Bielsku i okolicach.

Specjalizuje się w terapii osteopatycznej, fizjoterapii ortopedycznej i sportowej dorosłych i dzieci ( m.in: urazy mięśniowe, więzadłowe, naderwania, stany pooperacyjne), terapii wisceralnej, terapii bólów kręgosłupa zarówno w stanie ostrym jak i przewlekłym ( m.in: rwa kulszowa, rwa barkowa, dyskopatia, przepuklina krążka międzykręgowego). W dolegliwościach bólowych narządu ruchu o różnym charakterze i nasileniu.

Aby doskonalić jakość swoich usług, wciąż pogłębia swoją wiedzę uczęszczając na liczne szkolenia z zakresu osteopatii, fizjoterapii, naturopatii oraz holistycznych form terapii. 

Prywatnie wolny czas lubi spędzać z rodziną szczególnie w górach lub lesie. Miłośnik sportów walki – szczególnie Brazilijskie Jiu-Jitsu.